- List
- Mixed
- Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$436,000
$426,000
2.3%1722 Harding ST, Enumclaw, WA 98022
Real Broker LLC • Jen Anderson

$567,500
$555,000
2.3%19202 109th Street E, Bonney Lake, WA 98391
Real Broker LLC • Jen Anderson

$17,000
$21,000
19.0%710 S Hancock AVE #309, Westport, WA 98595
Real Broker LLC • Jen Anderson

$525,000
$525,000
275 S Perkins, Buckley, WA 98321
John L. Scott Real Estate CLM • Sara Auckland

$475,000
$474,950
1722 Harding ST, Enumclaw, WA 98022
eXp Realty • Melanie Scott

$505,000
$488,000
3.5%26813 176th PL SE, Covington, WA 98056
The Thomas Group NW RE, LLC • Jennifer Anderson

$620,000
$588,000
5.4%5016 California AVE SW #405, Seattle, WA 98136
The Thomas Group NW RE, LLC • Jennifer Anderson

$75,000
$89,000
15.7%33000 Richardson LN N, Davenport, WA 99122
Katz Realty, Inc. • Jade Jahn

$910,000
$948,955
4.1%21620 196th AVE SE, Renton, WA 98058
The Thomas Group NW RE, LLC • Angela Simons

$898,980
$898,980
24608 197th AVE SE, Maple Valley, WA 98038
RE/MAX Northwest Realtors • Laura M. Ford

$430,000
$425,000
1.2%2014 145th ST E, Tacoma, WA 98445
The Thomas Group NW RE, LLC • Angela Simons

$726,000
$600,000
21.0%12502 80th AVE S, Seattle, WA 98178
The Thomas Group NW RE, LLC • Jennifer Anderson

$465,000
$449,000
3.6%305 Broadway BLVD, Algona, WA 98001
Pellego, Inc. • Marcela Garanin

$50,000
$50,000
1057 Crestshire LOOP SW, Ocean Shores, WA 98569
The Thomas Group NW RE, LLC • Jennifer Anderson

$394,500
$399,900
1.4%8321 192nd ST E, Spanaway, WA 98387
Redfin • Kristi Miller

$510,000
$490,000
4.1%6516 57th DR NE, Marysville, WA 98270
The Thomas Group NW RE, LLC • Angela Simons

$810,000
$799,999
1.3%22450 156th AVE SE, Kent, WA 98042
The Thomas Group NW RE, LLC • Angela Simons

$65,000
$65,000
44 Park Ave, Ocean Park, WA 98640
The Thomas Group NW RE, LLC • Angela Simons

$500,000
$469,950
6.4%2817 10th Street Ct SE, Puyallup, WA 98374
RE/MAX Integrity • Stacy Hecht

$500,000
$450,000
11.1%11514 230th Avenue Ct E, Buckley, WA 98321
Real Living Northwest Realtors • Carrie Gendron

$650,000
$605,000
7.4%14713 73rd ST E, Sumner, WA 98390
Providencia Real Estate Srvcs • Charles Holmes

$1,313,000
$1,295,000
1.4%17581 Ithaca PL NW, Poulsbo, WA 98370
Infinity Real Estate LLC • Brittney Bell

$955,000
$950,000
0.5%5053 Victoria AVE SE, Auburn, WA 98092
The Thomas Group NW RE • Angela Simons

- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417